Зрошення та мінеральне підживлення рослин
Відомо, що зрошення садженців покращує їх приживлюваність, та для найкращого ефекту потрібно дотримуватись декилькох правил. Вперше застосовуємо зрошення відразу після висаджування рослин з промочуванням ґрунту завглибшки 20-30см в першій шкілці. Поливну норму розраховуємо беручи до уваги глибину промочування, щільність та вологість ґрунту.
У разі поливу способом дощування 10 м3 води за 1 год промочує ґрунт завглибшки 1- 2 см, тоді як за крапельного зрошення - на 10-15 см.
Слід пам'ятати що підживлення можливе лише тоді, коли ґрунт добре насичений вологою. Тому проводимо його одночасно із зрошенням водорозчинними комплексними добривами з мікро- та макроелементами, за допомогою системи краплинного зрошення і насоса дозатора (забеспечує високу точність) або вузла внесення добрив з інжектором.
На розсаднику, в основному, застосовуємо кореневе підживлення, яке починаємо на початку вегетації (весною) добривами з великим містом азоту (N), влітку - з середнім і закінчуємо в кінці літа (серпень-вересень) з низьким азотом й підвищеним вмістом калію (К) та фосфору (Р). Дозу внесення добрив визначаємо залежно від хімічного аналізу ґрунту та культури.
Для правильної роботи системі зрошення необхідно розрахувати її гідравлічні властивості та підібрати відповідне обладнання. Наші спеціалісти завжди готові надати консультацию по всіх питаннях що до систем зрощення та внесення добрив, провести гідравлічні розрахунки та підібрати перелік обладнання саме для Ваших потреб.
Дзвоніть +380985001005 +380995001005 раді будемо допомогти.
Товары
- Комментарии